Strona główna | Mapa strony | Kontakt
URZĄD GMINY
KONTAKT
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
INWESTYCJE I PROJEKTY
SAMORZĄDOWY INFORMATOR GMINY
BUDOWA NAPOWIETRZNEJ LINII 2x400 kV
OGŁOSZENIA
PRACOWNIA CERAMICZNA
KATALOG Z INFORMACJAMI
MAPA SERWISU
BIBLIOTEKA PUBLICZNA
GALERIA
ZDROWIE
KRUS - INFORMACJE DLA ROLNIKÓW
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU
OŚWIATA
SPORT
TURYSTYKA
WYKOPALISKA W PNIU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA
SZKOLENIA
POLICJA
Ustalanie przebiegu linii 400kv
TELEFONY ALARMOWE
GMINNE KOŁO EMERYTÓW,RENCISTÓW I INWALIDÓW
PODZIĘKOWANIA
ADOPCJA ZWIERZĄT
AKTUALNOŚCI Archiwum
- 2020
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2008
- 2007
ROZKŁAD JAZDY
PODNIESIENIE KOMPETENCJI CYFROWYCH MIESZKAŃCÓW GMINY
PROJEKT-CYBERNASTOLATEK
GOSPODARKA ODPADAMI

21 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dąbrowie Chełmińskiej odbył się Koncert Bożonarodzeniowy, na którym zostały ogłoszone wyniki Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego na „Najładniejszy stół Wigilijny”. Co roku odbywał się konkurs na ozdobę świąteczną i szopkę noworoczną. W tym roku dyrektor GOKiS Dorota Ratajczak postanowiła urozmaicić konkurs i na Sali pojawiły się pięknie udekorowane stoły wigilijne. Komisja konkursowa w składzie: Roman Juśkiw , Piotr Nowicki, Piotr Lenart, Beata Zielińska i Dorota Ratajczak, po długiej dyskusji oceniła uczestników konkursu w następujący sposób:

W kategorii dorośli

I miejsce zajęło KGW z Gzina

II miejsce – Joanna Biedroń

W kategorii Gimnazjum zwycięzcą została Oliwia Fajfer

W kategorii SP kl IV-VI – Katarzyna Bednarz i Alicja Czajkowska, te dwie uczestniczki otrzymały jednocześnie wyróżnienie od jury za najładniejszy i najbardziej prawidłowo przygotowany stół we wszystkich kategoriach.

W kategorii Przedszkole nagrodzono Przedszkole z ZS w Ostromecku.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wspaniałe nagrody.

Zabrzmiały kolędy w wykonaniu Krzysztofa Filasińskiego z Bydgoszczy, który podbił serca publiczności. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd. Pan Krzysztof wywołał do mikrofonu dyrektor GOKiS Dorotę Ratajczak i razem zaśpiewali dwie kolędy „Jezu malusieńki” i „Lulajże Jezuniu”. Na koniec wszyscy wspólnie kolędowali.

Składając życzenia świąteczne dyrektor GOKiS powiedziała:

„W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok żegnamy minione miesiące i pełni nadziei na lepsze jutro spoglądamy w przyszłość. Pragnę serdecznie podziękować za zaufanie i z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2014 życzę wszystkim przede wszystkim zdrowia – bo to najważniejsze, Miłości – bo to sens życia, Wiary – bo pozwala przetrwać trudne chwile i Nadziei – bo wtedy niemożliwe staje się możliwym…”

Nie zabrakło wzruszeń. Do życzeń przyłączyła się Pani sekretarz Gminy Krystyna Kalinowska, która podziękowała dyrektor GOKiS za wspaniałe wprowadzenie w świąteczny klimat i życzyła wszystkim spokoju, zrozumienia i dużo dobrego.


poleć artykuł wersja do druku  

Copyright © 2007 by Logonet