Strona główna | Mapa strony | Kontakt
URZĄD GMINY
KONTAKT
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
INWESTYCJE I PROJEKTY
SAMORZĄDOWY INFORMATOR GMINY
BUDOWA NAPOWIETRZNEJ LINII 2x400 kV
OGŁOSZENIA
PRACOWNIA CERAMICZNA
KATALOG Z INFORMACJAMI
MAPA SERWISU
BIBLIOTEKA PUBLICZNA
GALERIA
ZDROWIE
KRUS - INFORMACJE DLA ROLNIKÓW
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU
OŚWIATA
SPORT
TURYSTYKA
WYKOPALISKA W PNIU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA
SZKOLENIA
POLICJA
Ustalanie przebiegu linii 400kv
TELEFONY ALARMOWE
GMINNE KOŁO EMERYTÓW,RENCISTÓW I INWALIDÓW
PODZIĘKOWANIA
ADOPCJA ZWIERZĄT
AKTUALNOŚCI Archiwum
- 2020
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2008
- 2007
ROZKŁAD JAZDY
PODNIESIENIE KOMPETENCJI CYFROWYCH MIESZKAŃCÓW GMINY
PROJEKT-CYBERNASTOLATEK
GOSPODARKA ODPADAMI

Polski Związek Bokserski opublikował ranking juniorek za 2013 rok. W zestawieniu znalazły się trzy nasze zawodniczki. Najwyżej, bo na pierwszej pozycji, sklasyfikowano Alę Niedzielę która okazała się najlepsza w kategorii do 51 kg.

Dwie pozostałe to Basia Niedziela oraz Grażyna Grygiel. Ta ostatnia uplasowała się na trzecim miejscu w wadze do 60 kg. Basię natomiast sklasyfikowano ex-aequo z trzema innymi zawodniczkami na pozycji 5-8 w limicie do 54 kg. Jako, że jednym z głównych kryteriów przyznawania punktów rankingowych był start na Mistrzostwach Polski Juniorek, nie powinno dziwić miejsce, które zajęła Basia. Przypomnijmy, że w tym roku na krajowym czempionacie zakończyła swój udział już ćwierćfinale, kiedy to trafiła na utytułowaną Laurę Grzyb, która w rankingu PZB zajęła pierwszą pozycję.

Zestawienie Polskiego Związku Bokserskiego pokazuje, że nasza etatowa trójka pięściarek należy do ścisłej krajowej czołówki. Mimo, że był to ich pierwszy rok w wieku juniorskim. Cieszy głównie miejsce Ali Niedzieli, jednakże słowa uznania należą się również Grażynie oraz Basi. Gratulujemy im udanego roku, wierząc iż kolejny będzie równie dobry. Pamiętajmy, iż dziewczyny nie mogłyby cieszyć się z kolejnych sukcesów, gdyby nie praca trenera Wojtka Kończalskiego oraz jego asystenta Rafała Zbyluta. Wysokie pozycje rankingowe, to ich ogromna zasługa.

 

(źródło:boxeo.com.pl

poleć artykuł wersja do druku  

Copyright © 2007 by Logonet