Strona główna | Mapa strony | Kontakt
URZĄD GMINY
KONTAKT
INWESTYCJE I PROJEKTY
SAMORZĄDOWY INFORMATOR GMINY
BUDOWA NAPOWIETRZNEJ LINII 2x400 kV
OGŁOSZENIA
PRACOWNIA CERAMICZNA
KATALOG Z INFORMACJAMI
MAPA SERWISU
BIBLIOTEKA PUBLICZNA
GALERIA
ZDROWIE
KRUS - INFORMACJE DLA ROLNIKÓW
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU
OŚWIATA
SPORT
TURYSTYKA
WYKOPALISKA W PNIU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA
SZKOLENIA
Ustalanie przebiegu linii 400kv
POLICJA
TELEFONY ALARMOWE
GMINNE KOŁO EMERYTÓW,RENCISTÓW I INWALIDÓW
PODZIĘKOWANIA
ADOPCJA ZWIERZĄT
ROZKŁAD JAZDY
AKTUALNOŚCI Archiwum
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2008
- 2007

 

W Zespole Szkół w Ostromecku odbył się po raz siódmy konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych pn. MISTRZ ARYTMETYKI. W  konkursie wzięło udział 103 uczniów z 19 szkół z 7 gmin powiatu bydgoskiego (Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Sicienko, Solec Kujawski, Nowa Wieś Wielka, Osielsko) oraz z sąsiadującej z Ostromeckiem dzielnicy Bydgoszcz-Fordon. W wyniku dwugodzinnych zmagań uczniów z zestawem 100 zadań wyłoniono najlepszych uczniów wykonujących działania arytmetyczne o różnym stopniu trudności. Laureaci konkursu wyróżnieni zostali dyplomami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Zespół Szkół w Ostromecku, Urząd Gminy w Dąbrowie Chełmińskiej  i Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy. Każdy uczeń otrzymał upominek, wszyscy po długotrwałym wysiłku intelektualnym z przyjemnością spożyli pączki.

 

WYNIKI KONKURSU W GRUPACH WIEKOWYCH (po 10 najwyższych wyników)

KLASY IV

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

klasa

nazwa szkoły

pkt

Nauczyciel

1

Radtke Paweł

IV

SP nr 4 Bydgoszcz

89

Anna Szukiel

2

Piekarski Michał

IV

SP nr 65   Bydgoszcz

88

Dorota Waśniowska

3

Domanowski Franciszek

IV

SP nr 4 Solec Kujawski

82

Brygida Mruk

4

Kot Maciej

IV

SP nr 9    Bydgoszcz

79

Hanna Jasiniecka

5

Matejski Bartosz

IV

SP Brzoza

77

Elżbieta Głowacka

6

Gawron Weronika

IV

SP Nowa Wieś Wielka

77

Aleksandra Bicka

7

Gazecka Gabriela

IV

SP Kruszyn

76

Danuta Paluch

8

Mietlicka Natalia

IV

SP nr 1 Solec Kujawski

73

Renata Bolewska

9

Jaśniak Hanna

IV

SP nr 4 Solec Kujawski

72

Brygida Mruk

10

Wiśniewski Michał

IV

SP nr 4 Bydgoszcz

70

Anna Szukiel

 

KLASY V

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

klasa

nazwa szkoły

pkt

Nauczyciel

1

Glapińska Adrianna

V

SP Brzoza

81

Elżbieta Głowacka

2

Gałgański Tomasz

V

SP Osielsko

79

Halina Murawska

3

Jasiniecka Julia

V

SP nr 9    Bydgoszcz

76

Hanna Jasiniecka

4

Lewandowska Klaudia

V

SP Białe Błota

70

Agnieszka Lewandowska

5

Zmysłowski Jan

V

SP Kruszyn

67

Danuta Paluch

6

Glazik Paulina

V

SP Brzoza

64

Elżbieta Głowacka

7

Gabrychowicz Jolanta

V

SP nr 4 Solec Kujawski

60

Małgorzata Szoła

8

Gabara Karolina

V

SP nr 4 Bydgoszcz

59

Ryszard Wrzesiński

9

Gębka  Mateusz

V

SP Ostromecko

59

Stanisław Buś

10

Boruczkowska Paulina

V

SP nr 4 Solec Kujawski

57

Małgorzata Szoła

 

KLASY VI

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

klasa

nazwa szkoły

pkt

Nauczyciel

1.

Łukanowski Karol

VI

SP nr 4 Solec Kujawski

91

Małgorzata Szoła

1.

Żebracki Tomasz

VI

SP TS Bydgoszcz

91

Marzanna Kościołek

2.

Tokarski Mikołaj

VI

SP Białe Błota

86

Elżbieta Rohde

3.

Skrzypek Olivier

VI

SP Białe Błota

84

Elżbieta Rohde

4.

Noskowiak Laura

VI

SP nr 4 Solec Kujawski

83

Brygida Mruk

5.

Materek Przemysław

VI

SP Kruszyn

83

Danuta Paluch

6.

Wojciechowski Karol

VI

SP Maksymilianowo

83

Łukasz Bazelak

7.

Musiał Marcin

VI

SP Łochowo

82

Grażyna Puzio

8.

Lisiecki Piotr

VI

SP Strzelewo

81

Romuald Wiśniewski

9.

Kocemba Sebastian

VI

SP Strzelewo

80

Romuald Wiśniewski

 

 

poleć artykuł wersja do druku  





Copyright © 2007 by Logonet