Strona główna | Mapa strony | Kontakt
URZĄD GMINY
KONTAKT
INWESTYCJE I PROJEKTY
SAMORZĄDOWY INFORMATOR GMINY
BUDOWA NAPOWIETRZNEJ LINII 2x400 kV
OGŁOSZENIA
PRACOWNIA CERAMICZNA
KATALOG Z INFORMACJAMI
MAPA SERWISU
BIBLIOTEKA PUBLICZNA
GALERIA
ZDROWIE
KRUS - INFORMACJE DLA ROLNIKÓW
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU
OŚWIATA
SPORT
TURYSTYKA
WYKOPALISKA W PNIU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA
SZKOLENIA
Ustalanie przebiegu linii 400kv
POLICJA
TELEFONY ALARMOWE
GMINNE KOŁO EMERYTÓW,RENCISTÓW I INWALIDÓW
PODZIĘKOWANIA
ADOPCJA ZWIERZĄT
ROZKŁAD JAZDY
AKTUALNOŚCI Archiwum
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2008
- 2007

Na Konkurs wpłynęło łącznie 154 prac plastycznych, z następujących  placówek oświatowych:

- Zespół Szkół w Czarżu;
- Szkoła Podstawowa w Maksymilianowie;
- Zespół Szkół w Mąkowarsku;
- Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Wielkiej;
- Zespół Szkół w Ostromecku;
- Szkoła Podstawowa w Samsiecznie;
- Zespół Szkół w Sicienku;
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Solcu Kujawskim;
- Szkoła Podstawowa w Trzemiętowie;
- Zespół Szkół w Wojnowie.

W dniu 10 grudnia 2008r. Komisja Konkursowa w składzie:

- Paulina Więcławska – Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy;
- Monika Herman – Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy;
- Tomasz Federowicz – pracownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego;

dokonała oceny nadesłanych prac i wyłoniła następujących laureatów Konkursu:

I miejsce
- Szkoła Podstawowa w Wojnowie: Daniel Nabiałkowski; 
II miejsce
- Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Wielkiej  - Julia Góralska;
III miejsce
- Szkoła Podstawowa  w Samsiecznie - Kacper Kujawa;

Wyróżnienia:

- Zespół Szkół w Wojnowie: Weronika Pierzyna, Wiktoria Żakowska, Mateusz Spirra, Filip Cegłowski;
- Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Wielkiej: Kacper Kopacz;
- Szkoła Podstawowa  w Samsiecznie: Ewelina Pawlikowska, Julia Lipińska, Katarzyna Kielmann, Piotr Treliński, Jan Mikołajczyk, Artur Klatecki,;
- Zespół Szkół nr 1 w Solcu Kujawskim: Natalia Mietlicka, Maria Skorek, Łukasz Łapiak,;
- Zespół Szkół w Czarżu: Jagoda Pałczyńska;
- Szkoła Podstawowa w Maksymilianowie: Roksana Januszewska, Karina Myszkowska;
- Zespół Szkół w Mąkowarsku: Ewa Szewe;
- Szkoła Podstawowa w Trzemiętowie: Klaudia Karkowska, Katarzyna Pilch, Izabela Sztejka, Aleksandra Kowalczyk;
- Zespół Szkół w Ostromecku: Iwona Bulińska;
- Zespół Szkół w Sicienku: Natalia Cichońska.

Uroczyste wręczenie nagród planowane jest na miesiąc styczeń  2009r. O terminie wręczenia nagród laureaci Konkursu zostaną poinformowani pisemnie za pośrednictwem placówek oświatowych.

poleć artykuł wersja do druku  





Copyright © 2007 by Logonet