Strona główna | Mapa strony | Kontakt
URZĄD GMINY
KONTAKT
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
INWESTYCJE I PROJEKTY
SAMORZĄDOWY INFORMATOR GMINY
BUDOWA NAPOWIETRZNEJ LINII 2x400 kV
OGŁOSZENIA
PRACOWNIA CERAMICZNA
KATALOG Z INFORMACJAMI
MAPA SERWISU
BIBLIOTEKA PUBLICZNA
GALERIA
ZDROWIE
KRUS - INFORMACJE DLA ROLNIKÓW
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU
OŚWIATA
SPORT
TURYSTYKA
WYKOPALISKA W PNIU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA
SZKOLENIA
POLICJA
Ustalanie przebiegu linii 400kv
TELEFONY ALARMOWE
GMINNE KOŁO EMERYTÓW,RENCISTÓW I INWALIDÓW
PODZIĘKOWANIA
ADOPCJA ZWIERZĄT
AKTUALNOŚCI Archiwum
- 2019
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2008
- 2007
ROZKŁAD JAZDY
PODNIESIENIE KOMPETENCJI CYFROWYCH MIESZKAŃCÓW GMINY

Krótkie podsumowanie roku GKS BOXEO

Początek roku okazał się szczęśliwy dla Sylwii Grygiel, która w lutym została powołana na zgrupowanie Młodzieżowej Kadry Narodowej Kobiet w Boksie, które odbyło się w Wałczu. Dla naszej zawodniczki było to drugie powołanie w karierze.

Miesiąc później w Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Okręgu Kujawsko-Pomorskiego w Boksie. Podopieczne trenera Zbyluta pokazały się na nich z bardzo dobrej strony. Dziewczyny przywiozły z turnieju trzy złote oraz jeden srebrny medal. Na najwyższym stopniu podium stanęły Natalia Błaszak (kat. 60 kg), Sylwia Grygiel (63 kg) oraz Daria Witkowska (70 kg). Drugie miejsce zajęła Sandra Wołoch (kat. 60 kg).

W lipcu w Ząbkowicach Śląskich miał miejsce Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie (Mistrzostwa Polski Kadetów). Awans do tych najważniejszych zawodów w roku wywalczyły dwie pięściarki, Sylwia Grygiel oraz Daria Witkowska. Ta pierwsza odniosła największy sukces w karierze zdobywając brązowy medal w wadze do 60 kg. Druga, debiutując na imprezie tej rangi, musiała zadowolić się miejscem 5-8.

Listopad przyniósł nam Puchar Polski Kadetek, który rozegrano w Grudziądzu. Nasz klub na zawody zgłosił dwie zawodniczki. Sylwia Grygiel dotarła do finału wagi do 60 kg, w którym musiała uznać wyższość swojej rywalki, tym samym zdobywając srebrny medal. Z kolei Sandra Wołoch może pochwalić się trzecim miejscem w kategorii do 63 kg.

To tyle jeśli chodzi o sportowe osiągnięcia. Poza nimi warto odnotować, iż od stycznia tego roku klub posiada nowy zarząd. Warto podkreślić, iż udało się pozyskać nowych sponsorów, firmy Dan-Mat Auto, Ages, Optik Center Ekspres III oraz Adamex. Ponadto  była utytułowana zawodniczka, Grażyna Grygiel, została asystentką trenera Zbyluta. Z kolei na uroczystościach 90-lecia KPOZB uhonorowano naszych działaczy.

https://boxeo.com.pl

poleć artykuł wersja do druku  

Copyright © 2007 by Logonet